Haber

Emre Belözoğlu’ndan istifa açıklaması

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Süper Lig’de Konyaspor’a 1-0 yenildikleri maçta iyi oynamalarına rağmen mağlup olduklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Belözoğlu, ligde oynadıkları 3 maçı da kaybettikleri için üzgün olduklarını belirtti, “Alışkın olmadığımız bir süreçten geçiyoruz. Sabırlı olmamız gereken bir süreç gibi görünüyor. Bu bizim sınavımız.”söz konusu.

Emre Belözoğlu, oyuncularının maçtaki performansından memnun olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Kırılma anları oluyor. Bazen her şey üst üste geliyor. Oyuncularımın emeğine üzülüyorum. Çalıştığımızın karşılığını alamıyoruz. Üzgünüm. En iyi yaptığımıza inandığımız şeyi yapmaya devam edeceğiz. Sahaya konsantre olmaya çalışacağız.”dedi.

İstifadan bahsetti

Maça çok iyi hazırlandıklarını belirten Belözoğlu, şöyle konuştu:

“Bugün kaybedecek bir şey görmedim ama bazen oluyor. Çok kolay gol yiyoruz. Bazen bunları yaşamak zorunda kalıyoruz. Bu bizim sınavımız. Antrenörlük öyle bir meslek ki. Bunu aşabileceğimi düşünüyorum ve Takımı bunun üstesinden gelebileceklerine inandırın. Benim fikrim değişirse o zaman diğer takım da bunun üstesinden gelebilir. “Bunu konuşuyoruz. Bir sürü eksiğimiz var. Geçen sezondan çok farklı bir takım ama bu oyuncu grubunun maçı kazanacak kadar güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu durumun bir noktada tersine döneceğine inanıyorum.”

Emre Belözoğlu, transfer çalışmalarına ilişkin soruya, “Yöneticilerimizle konuştuk. Ekonomimiz çerçevesinde ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Belli pozisyonlarda eksiklerimiz var. Stoper pozisyonunda çok eksiğimiz var. Bizim de 6 numaraya niyetimiz vardı. Şimdilik yapamadık, önümüzdeki günlerde yapıp yapamayacağımızı göreceğiz.”o cevapladı.

cideajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu